Állások

Kereskedelmi képviselő

(festék és hőszigetelő rendszerek kereskedelme)

A nemzetközi JUB csoport tagjaként - dinamikusan fejlődő, festékek és hőszigetelő rendszerek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, szlovén anyavállalatú cég magyarországi képviselete. – a JUB Kft. keres kereskedelmi képviselői pozícióba munkatársat!

Munkavégzés helye: Budapest, Pest és Fejér megye

Főbb feladatok

  • A cég termékeinek értékesítése nagykereskedelmi, kiskereskedelmi és kivitelezői vonalon egyaránt
  • Új partnerek felkutatása, intenzív piacbővítés
  • A cég értékesítésének és piaci részesedésének folyamatos növelése
  • Merchandising tevékenységek elvégzése
  • Ajánlatok, kimutatások, elemzések készítése (Excel, Word, Office)
  • Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete
  • Értékesítési folyamatot támogató adminisztratív feladatok elvégzése (Excel, Word, Office)

Elvárások

  • Legalább 2 év területi értékesítésben szerzett gyakorlat
  • "B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetésben szerzett gyakorlat
  • Ügyfélközpontú személyiség, jó kapcsolatteremtő képesség az ügyfelek döntéshozóival
  • Kiváló problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
  • Kreatív, megoldás orientált hozzáállás
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Önálló proaktív munkavégzés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Outlook, Excel, …) - állásinterjún teszteljük a tudásszintet
  • Angol, szlovén, szerb-horvát nyelvismeret előnyt jelent
  • Építőipari termékismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti jövedelem
  • Ösztönző prémium rendszer
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos képzési rendszer

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas-proaktív önálló munkavégzés – Budapest, Pest és Fejér megye

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a hr@jub.hu címre várjuk.

A JUB Home painter program tipikus példákkal segíti a színárnyalat és struktúra kiválasztását.
JUBIZOL homlokzati rendszer vásárlása esetén ingyenesen elkészítjük az Ön épületének számítógépes szimulációját
Kapcsolat JUB Design Studio: JUB Kft. 2045 Törökbálint, Dulácska 1/c ;T: +36 23 511 240 E: budapest@jub.hu