Logisztikai koordinátor/adminisztrátor - Celldömölk

Logisztikai koordinátor/adminisztrátor (JUB termékek nagykereskedelme)

A nemzetközi JUB csoport tagjaként - dinamikusan fejlődő, festékek, hőszigetelő rendszerek és egyéb JUB termékek kis és nagykereskedelmével foglalkozó, szlovén anyavállalatú cég magyarországi képviselete –

a JUB Kft. - keres logisztikai koordinátor/adminisztrátor pozícióba munkatársat!

Munkavégzés helye: Celldömölk (Vas vármegye)

Főbb feladatok:

  • Beérkező megrendelések feldolgozása, számlázása, koordinálása, árukiszállítás szervezése
  • Szállításokkal kapcsolatos információk továbbítása a partnerek részére
  • Folyamatos kapcsolattartás a területi képviselőkkel, beszerzéssel, valamint az átrakó területekkel

Elvárások:

  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office főleg Excel gyakorlott használata)
  • Precíz, talpraesett, proaktív, önállóan is dolgozni tudó jelöltek jelentkezését várjuk
  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • SAP – logisztikai - értékesítési modul ismerete
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Külkereskedelmi, közgazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Angol, szlovén, szerb/horvát nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Jövedelem megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés
  • 8 órás, egy műszakos munkarend (H-P: 7.00-15.30-ig), szabad hétvégével
  • Munkavégzés helye: Celldömölk (Vas vármegye)
  • Kulturált, inspiráló munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható céges háttér - 33 éve Magyarországon
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Számlázás

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a hr@jub.hu email címre várjuk.

A JUB Home painter program tipikus példákkal segíti a színárnyalat és struktúra kiválasztását.
JUBIZOL homlokzati rendszer vásárlása esetén ingyenesen elkészítjük az Ön épületének számítógépes szimulációját
Kapcsolat JUB Design Studio: JUB Kft. 2045 Törökbálint, Dulácska 1/c ;T: +36 23 511 240 E: budapest@jub.hu