Kereskedelmi képviselő pozíció - Munkavégzés országosan

Munkatársat keresünk

Kereskedelmi képviselő munkakörbe

A Magyarországon festékek, glettek és hőszigetelő rendszerek kis és nagykereskedelmével foglalkozó JUB Kft. keres kereskedelmi képviselő munkatársat. A szlovén anyavállalatú, dinamikusan fejlődő JUB festék és vakolatgyártó csoport a hazai festék és homlokzati hőszigetelő piac elismert tagja.

Új munkatársunkat Projekt manager/kereskedelmi képviselő pozícióba keressük.

Munkavégzés helye

  • Rugalmas-proaktív önálló munkavégzés – kiemelten Budapest és Pest vármegye

Főbb feladatok

  • A cég termékeinek értékesítése - elsősorban kivitelezői- építési projekt vonal kezelése
  • Új kapcsolatok kiépítése, új piaci lehetőségek feltárása, intenzív piacbővítés
  • A cég értékesítésének és piaci részesedésének folyamatos növelése
  • Kapcsolattartás a vevőszolgálati munkatársakkal és a szervezet többi tagjával
  • Ajánlatok, kimutatások, elemzések készítése (Excel, Word, Office-Outlook)
  • Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete
  • Értékesítési folyamatot támogató adminisztratív feladatok elvégzése (Excel, Word, Office-Outlook)
  • Cégképviselet, aktív részvétel rendezvényeken

Elvárások

  • Legalább 5 év építőipari kivitelezések irányába történő értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Építőipari termékismeret (festékek, hőszigetelő rendszerek ismerete)
  • "B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetésben szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Outlook, Excel, …)
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés és hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, főállású munkaviszony
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Ösztönző prémium rendszer
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható céges háttér, családias munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos képzési rendszer

Akit keresünk

  • Pozitív, nyitott személyiség, aki bizalmat ébreszt másokban
  • Szívesen és nagyon jól kommunikál
  • Proaktív, szívesen látogat ügyfeleket
  • A kihívásokra lehetőségként tekint, megoldáscentrikus
  • Inspirálják a kitűzött célok, motiválja a felelősség
  • Képes önállóan, előre megtervezni a saját feladatait, de tud egyeztetni másokkal is
  • Előny jelent a középszintű angol nyelvtudás

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a hr@jub.hu címre várjuk.

A JUB Home painter program tipikus példákkal segíti a színárnyalat és struktúra kiválasztását.
JUBIZOL homlokzati rendszer vásárlása esetén ingyenesen elkészítjük az Ön épületének számítógépes szimulációját
Kapcsolat JUB Design Studio: JUB Kft. 2045 Törökbálint, Dulácska 1/c ;T: +36 23 511 240 E: budapest@jub.hu