Áruszállító pozíció - Törökbálint

Áruszállító pozíció (JUB termékek nagykereskedelme)

Cégünk a JUB Kft.

(festékek és hőszigetelő rendszerek nagykereskedelme)

keres törökbálinti telephelyére
áruszállító pozícióba munkatársat „C” jogosítvánnyal!

8 órás, egy műszakos munkarend (7.00-15.30-ig), szabad hétvégével! Munkakezdés és végzés helye: Törökbálinti telephelyünk.

Fő feladatok:

  • Áruk kiszállítása 3t teherbírású emelőhátfalas teherautóval

Elvárások:

  • Érvényes „C” kategóriás jogosítvány, GKI vizsga
  • Tachográf kártya
  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség, büntetlen előélet
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ápolt megjelenés, józan életmód

Előnyök:

  • Emelőhátfalas vizsga

Amit ajánlunk:

  • 8 órás, egy műszakos munkarend (7.00-15.30-ig), szabad hétvégével
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Bejelentett, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Törökbálint

Előre befoglalt nyári szabadság természetesen megoldható.

Fényképes önéletrajzát bérigény és a telephely megjelölésével a hr@jub.hu email címre várjuk.

A JUB Home painter program tipikus példákkal segíti a színárnyalat és struktúra kiválasztását.
JUBIZOL homlokzati rendszer vásárlása esetén ingyenesen elkészítjük az Ön épületének számítógépes szimulációját
Kapcsolat JUB Design Studio: JUB Kft. 2045 Törökbálint, Dulácska 1/c ;T: +36 23 511 240 E: budapest@jub.hu